1Komplexní služby - v rámci naší činnosti poskytujeme klientům veškerý servis související s průběhem stavby. Od stavebního povolení počínaje až po profinacování u bank a kolaudací konče. Po celou dobu dodržujeme výrobní postupy našich dodavatelů a snažíme se vždy o co nejvyšší kvalitu odvedené práce 

2Vlastní stavební stroje - máme velký vozový park, nejsme závislí na půjčovnách. Na stavbu si vše přivezeme a zase odvezeme, čímž odpadají zdržení a případné skluzy v harmonogramu stavby.

3Bohaté reference - za více než 11 let existence naší firmy jsme postavili nespočet objektů. Máme za sebou bytové domy, komerční objekty, výrobní haly, sportoviště a jejich zázemí či nákladné rekonstrukce interiérů zdravotnických a kulturních zařízení.

 

Naše firma se ve svém oboru zaměřuje především na kvalitu práce, individuální péči o zákazníka a kompletnost služeb.

Při realizaci staveb používáme výhradně materiály renomovaných výrobců za účelem dosažení co nejvyššího standardu kvality.

Za tímto účelem jsou také proškolováni naši zaměstnanci dodavateli výše zmíněných materiálů.

Jsme držiteli mnoha certifikátů pro montáže:

zateplovacích systémů, zdicích materiálů mnoha tipů, suché výstavby, minerálních izolací, hydroizolačních systémů, elektroinstalací, topných systémů, výplní stavebních otvorů, montáž konstrukcí s požární odolností, montáž výplní stavebních otvorů s požární odolností


Naši vedoucí pracovníci spolupracují přímo s technology a vývojáři jednotlivých dodavatelů, kteří nejen pomáhají řešit jednotlivé technologické problémy, ale také kontrolují správnost prováděných prací při realizaci, čímž se nám daří zkvalitňovat úroveň naší práce.

Snažíme se vyhovět všem potřebám našich zákazníků a jsme schopni vyřešit i kompletní administrativní činnost spojenou s realizací stavby:

  • zhotovíme projekt
  • vyřídíme stavební povolení včetně všech povolení a vyjádření
  • zajistíme stavební dozor
  • pomůžeme s profinancováním bankovním i dotačním

 

Zajímá Vás cena stavebních prací? Snažíme se, aby byla pro Vás vždy příznivá, a lze ji individuálně domluvit i dle rozsahu stavebních prací. Vybíráte z více stavebních firem? Kontaktujte nás, kromě vysoké kvality vám dokážeme nabídnout i výhodnou cenu.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. | mobil: +420 777 817 726   |    poptávka